Last Empire War Z Online Hile

Last Empire War Z için Ücretsiz Elmas Üreticisi

Last Empire War Z Elmas üretimi için aşağıdaki kaynak üretici aracımızı kullanabilirsiniz. Bir çok Android cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır. IOS tabletlerin bazı sürümlerinde çalışmamaktadır.

Status: ONLINE

Son Güncelleme: 1 gün önce!

Last Empire War Z Kullanıcı Adınız


Hatırlatma: Hile sistemi günde sadece bir defa kullanılabilir!

İstemiş olduğunuz Elmas miktarını kaydırma çubuğunu kullanarak ayarlayın.

İstenen Elmas: (0)
Not: Elmas hilesinin verimli çalışabilmesi için en yüksek elmas miktarı 100 olarak seçilebilir.
Seçilen elmas miktarı 2 ile çarpılacaktır.


5

İstemiş olduğunuz Benzin/Gıda miktarını kaydırma çubuğunu kullanarak ayarlayın.

İstenen B/G: (0)
Not: B/G hilesinin verimli çalışabilmesi için en yüksek B/G miktarı 100 olarak seçilebilir.
Seçilen B/G miktarı 2 ile çarpılacaktır.


5Proxy Sunucu Seç

Kullanılacak sunucuyu seçin.
Anti Ban Kullan

Ekstra güvenlik sağlar!

Haberler ve Güncellemeler
1 gün önce Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler üzerine, hile sisteminde bir kaç hata giderildi. Şuan sistem sorunsuz çalışmaktadır!

6 gün önce Sunucularımız bakım için 8 saat boyunca kapalı olacaktır!

14 gün önce Oyuna yeni güncelleme geldi, kaynak üreticimiz tekrar güncellendi.

Yorumlar
Admin yazdı:
Last Empire War Z hile üreticimiz sorunsuz çalışmaktadır. Yorumlar sadece açıklama sayfası üzerinden yapılmaktadır.


Bugün 21:48

Yorum yaz:Gönder

Hileli Çevrimiçi Kaynak Üreticimiz Hakkında

Sizlere Last Empire War Z oyunu için online hack eklentisini ücretsiz olarak sunmuş bulunmaktayız. Diğer kullanıcıları gördünüz mü bilmiyoruz ama nasıl bu kadar hızlı geliştiklerini ve sınırsız kaynağa sahip olduklarını hiç düşündünüz mü? Bu oyuncuların büyük bir çoğunluğu bizim online kaynak üreticimizi kullanarak, her gün yüzlerce elmas, gıda ve benzin üretimi yapıyorlar. Sizde Last Empire War Z kaynak üreticisi kullanarak, sınırsız elmas, gıda ve benzin üretebilir, zaferlerinize zafer katabilirsiniz! Her gün binlerce kaynak üretimi yapan kullanıcıların arasına sizlerde ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Last Empire War Z hile aracı sürekli farklı sunucular üzerinden hack işlemi yapar ve günlük olarak güncellenir! Düşmalarınızı ve zombileri ezip geçmek için tek yapmanız gereken şey, ücretsiz kaynak üreticisini kullanmak olacaktır. Elmaslara daha fazla para ödemeyin! Tamamen ücretsiz, 100% çalışan ve paylaşıma açık bir Last Empire War Z hile aracı varken, neden oyuna para ödeyelim ki!

Hile sistemimiz tespit edilemez olması için günlük olarak güncellenmektedir. Merak etmeyin! Last Empire War Z hile sistemimiz son derece güvenlidir. Sizden kesinlikle şifre bilgisi istenmemektedir. Sınırsız hack/hile işlemleri sırasında talep edilen kaynaklar öncelikle kendi proxy sunucularımıza yüklenir. Yapay zekaya sahip yazılımlarımız, gerekli işlemleri yaptıktan sonra uygun gördüğü anda, sunucuda tuttuğu kaynakları hesabınıza aktarmaya başlarlar. Yapay zeka yazılımı sayesinde hile tespit edilebilme oranı sıfıra yakındır.

Hile sistemimiz jailbreak/root ihtiyacı olmadan Adroid, IOS ve tüm modellerde; iphone, ipad, samsung mobil cihazlarda çalışmaktadır. Ücretsiz hile sistemini kullanmak için tek yapmanız gereken, oyundaki kullanıcı adınızı ya da oyuna kayıt olurken kullandığınız mail adresini yazmak ve ne kadar kaynak istediğinizi belirtmek olacaktır.

Online hile sistemimiz kaynak üretimi ve saklanması işlemlerinde Anti-Track™ Teknolojisini ve 128bit şifreleme algoritmasını kullanmaktadır.

Last Empire War Z online sınırsız hile üreticisi sadece; IOS veya Android cihazlarda çalıştırılabilmektedir. Emülatör (Bluestacks) kullanılarak bilgisayar üzerinden yapılan hile aktivasyonları otomatik olarak geçersiz kılınacak ve istenilen kaynaklar 1 saat içinde sunuculardan silinecektir.

Önemli: Android kullanıcıları hile sistemini günde sadece bir defaya mahsus kullanabilirler. 24 saat dolmadan yapılan ikinci istekler, sistem tarafından silinir ve sunuculara erişiminiz 72 saat süre ile kısıtlanır!