Clash Of KIngs HIle

En Popüler Clash Of Kings Hile Üreticisidir. Clash Of Kings Hesabınız için altın, kütük ve yiyecek üretebilirsiniz.


In Progress...

Son Güncellemeler


Istatıstıkler

5555

5555

5555


İstatistikler gerçek zamanlıdır.

Clash Of Kings Hile

Eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Dünyanın her yerinden insanlara karşı strateji ve savaş becerilerinizi mi test etmek istiyorsunuz? Eğer sizde bir Clash of Kings kullanıcısıysanız, oyunu yönetebilmenizi sağlayan şey, rakiplerinizi ele geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları elde edecek olan Clash of King hileleridir. Oyunu devrimci hale getirin, bir Clash of Kings hilesi kullanarak her zamankinden daha iyi bir deneyim edinin.

Clash of Kings Hakkında

Clash of Kings (CoK), Android, PC ve iOS için yapılmış ücretsiz bir strateji oyunudur. Oyun 2015 yılında piyasaya çıktı, popülerliği hızla yaygınlaştı ve binlerce insanın birbirlerine karşı online savaşa girmesine neden oldu. Sizi çekecek bir gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu olan CoK, 2015'teki en iyi Facebook oyunu olarak derecelendirildi. Oyun imparatorluğunuzu sürdürmek için kullandığınız çeşitli binaları savunmanıza ve bir takviye yapmanıza izin veriyor . Bunun üzerine, dünyaya gitmek ve haklı olanı alabilmek için gerekli orduları yaratabilirsiniz. Zamanla, tabanı ilerletirken deneyim ve seviye kazanıyorsunuz. Bunu yapmak, yeni ve heyecan verici birimlerin yanı sıra saldırı ve savunmayı güçlendirmek için araştırma yapabileceğiniz yükseltmeleri de beraberinde getirir. İster diğer oyuncuların veya kendi imparatorluğunuzun talepleri olsun, her aşamada zorluklar yaşayabilirsiniz. Buna karşı mücadele etmek, rakiplerinizi stratejize etme yeteneğinizdir. Bunu mümkün kılmak için artık online Clash of Kings hilesi var.

Clash of Kings Hack

CoK, kaynak yönetimi merkezli bir oyundur. Basitçe söylemek gerekirse, tahkim unsurlarınızın başarısı, elinizde olan kaynakları ne kadar iyi yönetebildiğinize bağlı olarak yaşayacak veya ölecektir. Ücretsiz bir oyun olarak sunulan oyun için gerçek nakit kullanarak kaynak satın alma fırsatları sunmaktadır. Para harcamak istemiyorsanız ancak ödülleri istiyorsanız, o zaman bir CoK hilesi yapabilirsiniz. Clash of Kings modunun sizin için ne yaptığı, size her zaman en değerli ve uygun kaynağı vermektir. İhtiyacınız olan kaynakları sağlayarak, inşaatınızı hızlandırabilir, daha hızlı ilerleyebilir ve şu anda sınırlarınızdaki tehditler dışında merkezinizi büyüyebilirsiniz. Sonsuz bir kaynak arzı sağlamak için, altın, yiyecek, ahşap, demir ve misrill almak için bir CoK hile kullanılabilir. Buna ek olarak, bazı CoK modları hız XP ve anlık oluşturma seçenekleri de dahil olmak üzere ek işlev desteği sunar. Başlangıçta hafif bir avantaj sağlamak için bunu da kullanabilirsiniz.

Hile Kullanım Talimatı

Hile sistemi basit arayüzü ile tam bir kullanıcı dostu olarak çalışmaktadır. Hile işlemini muhakkak oyunu oynamakta olduğunuz mobil cihazınız üzerinden yapmanız gerekmektedir. İşlemlere başlamadan önce oyunu mobil cihazınızda açın ve hesap ayarlarından mail adresinizle üssünüze bağlı olduğunuzdan emin olun.
Bu aşamalardan sonra oyundaki kullanıcı adınızı veya mail adresinizi yukarıdaki formda ilgili alana yazın ve istediğiniz kaynak miktarlarını seçerek, Clash Of Kings Hile işlemlerini başlatın.
Bu işlemi sadece oyunun bağlı olduğu cihaz üzerinden ve ilgili hesap adına yapabilirsiniz. Başka kullanıcıların adına yapılan işlemler sonuç vermeyecektir. İşlem sonunda aktivasyon otomatik olarak başlatılacaktır. Herhangi bir program indirmenize gerek yoktur. Aktivasyon işlemlerinin tamamlanabilmesi için en az 8 saat beklemeniz gerekmektedir.
Herhangi bir sebeple kaynaklar hesabınıza ulaşmazsa, yeni bir hile denemesi yapmadan önce 24 saat beklemeniz gerekmektedir. Kaynaklar 8 saat sonunda hesabınıza başarılı bir şekilde geldiyse, yeni kaynak talebinde bulunabilmek için 10 gün beklemeniz gerekmektedir. Bu sürelerden önce yapılan istekler, sistem tarafından otomatik olarak devre dışı bırakılmaktadır. Hilenin sorunsuzca çalışabilmesi için mobil cihazınızın Internete Wi-Fi ya da 4.5G ile bağlı olması gerekmektedir. Cihazınızın Root veya Jailbreak edilmiş olmasına gerek yoktur. Yukarıda bahsedilen adımları doğru bir şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Bol ganimetler...!

AKTIVASYON ISLEMI BASLATILDI!


Aktivasyon işlemi ortalama 8 saat sürmektedir. 8 saat sonra cihazınızı yeniden başlatıp, oyuna girmeniz yeterli olacaktır.


Kaynaklar gelmediyse, 24 saat beklemeden yeni bir deneme yapmayınız.


Sunucu Durumu: ONLINE


Ana Sayfa