Boom Beach Hile

Günlük 500 ve 140.000 arası elmas yüklemesi yapabilen, dünyanın en iyi Boom Beach hile sistemidir.

Oyun içinde elmas satın almaya maddi imkanınız olanak vermiyorsa, online Boom Beach hile sistemimizi hiç bir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.

Online elmas hilesini 24 saat içinde sadece bir kere yapabilirsiniz. Elmas hesabınıza yüklendikten sonra yeni elmas talebinde bulunmak için 15 gün beklemeniz gerekmektedir.

Hilenin çalışabilmesi için oyunun mobil cihazınızda kurulu ve hesabınıza bağlı olması gerekmektedir.


Server Durumu: Online

Hile hakkında bilmeniz gerekenler

Boom Beach gerçekten zevkli ve sürükleyici bir oyun. Oyunda sürekli olarak yükseltmek ve bitirmek için taş kullanılması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Oyunda gelişimi hızlandırmanın tek yolu ise para harcamaktır. Ne yazık ki herkes o lüksü göze alacak bir ekonomiye sahip değildir. Bazen çocuklar, ailelerinin haberi olmadan kredi kartlarını kullanarak oyunlara gizlice para harcamaktalar ve bu sebeple ebeveynler ile çocuklar arasında sorunlar yaşanmaktadır. Hiç bir şeyin sonsuza kadar gizli kalmayacağı çocuklara muhakkak anlatılmalıdır.

Şimdi uygulama içinde bulunan elmas paketlerine ücretsiz ulaşabilirsiniz. Boom Beach hile sistemimiz sayesinde oyundaki gelişiminizi hızlandırabilir, en iyi oyuncular sıralamasındaki yerinizi yukarılara taşıyabilirsiniz. Lütfen bu siteyi, sizden anket doldurmanızı ya da uygulama indirmenizi isteyen hile siteleri ile karıştırmayın! Sitemizde kesinlikle kullanıcı şifresi istenmemektedir. Bu tip sitelere kesinlikle şifrenizi vermeyiniz. Sizden şifrenizi isteyen her türlü uygulamaya karşı dikkatli olunuz!

Buradaki hile sisteminin kaynak aktarım aktivasyonu sırasında 128bit şifreleme sistemi kullanılarak, güvenlik en üst düzeyde tutulmuştur. İçiniz rahat olsun!

Sonuç olarak; Tamamen ücretsiz olan hile sistemimizi deneyin ve siz de oyunun tadını çıkarın...

boom beach hilesi güvenilir mi?

Hile sistemi kesinlikle virüs içermez ve herhangi bir dosya indirmenizi istemez. Bu sistem, çok sayıda Android ve IOS sistemli cihazlarda (Tabletler dahil) test edilmiştir. Kullanıcın oyundan banlanmaması içinde şifreli proxy sunucular ve gelişmiş algoritmalar kullanılmaktadır. Test edilen bir çok farklı cihazda herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmıştır. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bölümünden, sistemde yaşadığınız sorunlarınızı bizlere aktarabilirsiniz.

hile kullanım talimatları

Sistem basit arayüzü ile tam bir kullanıcı dostudur.
Hile işlemini, oyunu oynadığınız mobil cihazınızın üzerinden yapmanız gerekmektedir. İşleme başlamadan önce oyunu mobil cihazınızda açın ve hesap ayarlarından mail adresinizle bağlı olduğunuzdan emin olun.

Her şey tamamsa, oyundaki kullanıcı adınızı yukarıdaki forma yazın ve istediğiniz elmas miktarını seçerek, Boom Beach Hile işlemlerini başlatın.

Bu işlemi sadece oyunun bağlı olduğu hesap adına yapabilirsiniz. Başka kullanıcı adına yapılan işlemler sonuç vermeyecektir. İşlem sonunda aktivasyonu başlatın ve elmasların yüklenmesi için en az 8 saat bekleyin.

Herhangi bir sebeple elmaslar hesabınıza ulaşmadıysa, yeni bir deneme yapmadan önce 24 saat beklemeniz gerekmektedir.

Elmaslar 8 saatin sonunda hesabınıza başarılı bir şekilde aktarıldıysa, yeni elmas talebinde bulunabilmek için 15 gün beklemeniz gerekecektir. Bu sürelerden önce yapılan istekler, sistem tarafından otomatik olarak devre dışı bırakılmaktadır.

Hilenin çalışabilmesi için Internete Wi-Fi ya da 4.5G ile bağlı olmanız gerekmektedir. Cihazınızın Root veya Jailbreak edilmiş olmasına gerek yoktur. Yukarıda bahsedilen adımları doğru bir şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca herhangi bir dosya ya da program indirmenize gerek yoktur..

Son olarak; Oyunun tadını çıkarın ama kendinizide oyuna fazla kaptırmayın. Unutmayın ki, her şeyin azı karar, çoğu zarar!